Web App. Security Testing

Acunetix_logo

Acunetix Web Vulnerability Scanner

Bulut bilgi işlem alımı ve tarayıcı teknolojisinde gelişmeler ile, ağ uygulamaları ve ağ hizmetleri birçok iş süreçlerinin temel bir bileşeni ve bu nedenle saldırganlar için kazançlı bir hedef haline gelmiştir. Ancak % 70 üzerinde web siteleri ve web uygulamaları, hassas kurumsal verilerin, kredi kartları, müşteri bilgileri ve kişisel bilgilerin çalınmasına yol açabilecek açıklar içerir.

 

 
hp-logo-480x480

HP Webinspect

Güvenlik açıklarını tespit etmek ve öncelendirmek için web uygulamalarının ve web hizmetlerinin çalışmalarının dinamik davranışını test etmek. Kara kutu ötesine geçme testi: Daha fazla güvenlik açıklarını bulmak ve daha hızlı onları düzeltmek için ilginç dinamik ve işleyiş süresi analizi.

Bir adımda tarayıcınızın  ilgili bilgi ve istatistiklerini kontrol altına alın. Modüller etkileşimlidir, uygulama taraması ve tarama sonuçları hakkında ayrıntılı ve bağlamsal bilgiye ulaşmanıza izin verir.

 

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup