Syncplicity

logo-syncplicity

Syncplicity hibrit bulut depolama çözümleri, çalışanlar ve müşteriler ile kolayca dosya paylaşmayı sağlayan, üst seviyede bir dosya paylaşım çözümüdür.

Syncplicity geniş kullanıcı yönetim özellikleri ve grup yetkilendirmeleri sağlar. 30’dan fazla hazır güvenlik tanımları ile işinize uygun güvenlik ayarları ile gelir.

Syncplicity’nin kayıp cihazlardan içerik silme gibi güçlü güvenlik yetenekleri vardır.

Paylaşılan linklerin sadece belirli alıcılar tarafından görülebilmesi, yalnızca belirli bir süreliğine ve sadece Syncplicity istemcisi ile erişilebilmesi gibi üst seviye özellikleri vardır.

Syncplicity gerçek zamanlı yedekleme ve tüm cihazlar arasında senkronizasyon yapar.

Büyük boyutlu dosyalarınızı FTP ya da web portalları kullanmadan gönderebilirsiniz. Dosyaları e-posta ekleri olarak göndermek yerine kolayca linklerini paylaşabilir, erişim zamanı, nereden kaç kez erişildiği gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Hibrit bulut ile kullanıcıların dosya paylaşım ihtiyaçları için farklı yollar kullanmasının ve bu yolla oluşabilecek veri sızıntılarının önüne geçebilirsiniz.
Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup