Redseal Networks – Vendor

RedSeal-logo_Big

Biz hassasiyetin ölçüsüyüz.
RedSeal olarak vizyonumuz firmaların güveneceği, esnek, dijital organizasyonlar oluşturmak için bir karar verme ve analiz platformu olmaktır.
Biz her kurumun kendi dijital hassasiyetlerini ölçmeleri için bir ortam sağlıyoruz.

Bize göre, bütün organizasyonlarda güvenli tartışmaları “Bizim Dijital Hassasiyetimizin Puanı Nedir?” sorusu ile başlamalıdır. 2004 yılında kurulan RedSeal’in merkezi Sunnyvale, California’da bulunmaktadır. Müşterilerimiz güvenlik konusunda hassasiyeti olan firmalardır. 220’den fazla Global2000 şirketi ve devlet kurumunun güvenlik politikaları RedSeal ile belirlenmektedir.

Müşterilerimiz genellikle finans şirketleri, kamu kuruluşları, servis sağlayıcılar, teknoloji ve perakende sektörlerindendir. Hükümet müşterileri arasında ABD federal servisleri DoD dahil ajansları dahil, sivil ve istihbarat toplulukları bulunmaktadır. Firmamız Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da küresel müşterilerine hizmet vermektedir.

Ortaklarımız dünya çapında tedarikçilerdir. RedSeal bütün network alt yapı sağlayıcılarla iş yapmaktadır. Ayrıca bütün sektör lideri güvenlik firmaları ile entegre olarak müşterilerimize kapsamlı bir güvenlik çözümü sunmaktayız.

 

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup