Private Cloud

veritas

Veritas Infoscale

Dünya standartlarında iş sürekliliği, dünya standartlarında depolama yönetimi ile buluşuyor.

InfoScale Enterprise, IT ekiplerinizin her zamankinden daha güvenilir operasyonlar ve daha iyi korunan bilgi ve uygulamaları fiziksel ve sanal altyapınızda gerçekleştirmeye yardımcı olur.

InfoScale Enterprise, veri merkezi altyapınızdaki kritik servisler için, kurumsal standartlarda esneklik ve yazılım tanımlı depolama özellikleri ile IT operasyonlarınızın en yüksek düzeyde yapılmasını sağlar.

 

simplivity-lg-largeEdit

Simplivity Omnistack

Simplivity’nin misyonu IT operasyonlarını basitleştirmektir. Cisco UCS C240 M4 ile OmniStack Entegre Çözümü, hipervizör seviyesi altındaki bütün IT altyapısını, 2U’luk Cisco Unified Compute System sunucuları üzerinde birleştirir. Bu çözüm; hipervizör, depolama, ağ anahtarlama, yedekleme, bulut ağ geçidi, ön bellek kullanma, WAN optimizasyonu, gerçek zamanlı tekilleştirme gibi sekiz ila oniki temel veri merkezi işlevini içerir. OmniStack entegre çözümü ile birleştirilmiş Cisco UCS C240 M4 serisi rack-mount sunucu, tek nokta hatası olmadan yüksek erişilebilirlik için dizayn edilmiş güçlü bir altyapıdır. OmniStack çözümü, çeşitli iş yüklerini ele almak ve sunucuların ve ağların konuşlandırılmasını ve yönetimini radikal olarak kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup