Phishme – Vendor

npzEkCR9

Ekibimiz onlarca yıllık penetrasyon testleri , sosyal mühendislik , istismar yönetimi, olay yanıtlama deneyimlerine dayanarak PhishMe® konseptini geliştirdi.

Kurucu ekibimizin müşterilerimiz için uyguladığı yıllık değerlendirme modellerine bakıldığında fark ettik ki oltalama saldırılarıyla etkin mücadele için rekabetçi uygulamalarını sürükleyici eğitimlerle birleştirmeleri gerektiğini fark ettik.

Şirket 2011 yılında kuruldu ancak PhisMe hizmeti 2008 yılından beri verilmektedir.PhishMe Northern Virginia merkez ofisi ve New York, Londra  ve  Dubai ofisleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

PhisMe , gelişmiş insan odaklı siber saldırılar için lider tehtid yönetimi hizmet sağlayıcısıdır.PhishMe istihbarat odaklı çözümleri ile çalışanların tehtitleri belirleme, raporlama,  kötü amaçlı yazılım zararlarını azaltma alanlarında yetkinlerini geliştirerek onları aktif bir hat savunucusuna dönüştürüyor.

Net yaklaşımımızla, PhishMe kolayca güvenlik teknolojisi yığını içine entegre olunmasını ve ölçümlenebilir sonuçlarla kurumun güvenlik politikalarının korunmasını sağlar.

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup