Phishlabs – Vendor

phish-labs-logo

PhishLabs kuruluşların çalışanları ve müşterilerini hedef alan siber saldırılara karşı korunmasına yardımcı 24/7 hizmet vermektedir . En büyük 5 ABD finans kuruluşunun 4’ü dahil olmak üzere dünya çapında en büyük finansal organizasyonlar, çalışanlarını  ve müşterileri hedef alan siber saldırılara karşı korumak  için için PhishLabs’e güveniyor. Saldırı sürecinde tehditleri erken tespit ederek, saldırıların zararları ortaya çıkmadan önlemek için hızla harekete geçmek üzere güçlü bir teknoloji kombinasyonu, özel tehtit istihbarat yöntemleri  kullanılmaktadır.

Böylece veri ihlalleri ve çevrimiçi dolandırıcılık riskleri azaltır. Siber saldırıların büyük çoğunluğu hedefleme ve kullanıcı istismarı ile gerçekleşir. Neden? Çünkü her organizasyon insanlar ile çalışır ve insanlar zafiyet gösterir. Teknolojinin tam tersine insanların zafiyetleri kontrol edilemez. PhishLabs insanları istismar saldırılarına karşı korumak üzere  2008 yılında kurulmuştur. Agresif aksiyonların alınmasının bu saldırıların önüne geçerek altyapılarını ve operasyonlarını destekleyen unsurları durduracağına inanıyoruz.

Saldırıları tespit etmek için 7/24 hizmet sağlıyoruz;

Saldırı operasyonları istihbaratlarını  ayıklayarak ve hızlıca altyapı risklerini azaltarak tehditleri durdurmak için çalışıyoruz.

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup