Niagara Network – Vendor

niagara

Monitoring sistemleri ile entegre çalışan 1/10/40/100 Gigabit kapasiteye sahip Network TAPs, External Bypass Switches, Network Packet Brokers çözümleri, inline ağ çözümleri uygulamaları, IPS, UTM, Load Balancing, WAN acceleration ve diğer kritik IT alt yapı ve güvenlik uygulamaları ile Niagara Networks, Network Visibility alanında sektör lideri konumundadır.

Niagara Networks, Silikon Vadi’sinin önde gelen ağ çözüm üreticilerinden birisi olan Interface Masters’ın bir parçası iken, yakın zamanda kendi ana fonksiyonlarına odaklanmak adına Interface Masters’tan ayrılmış ve bağımsız bir şirket kimliğine bürünmüştür.

Niagara Networks, port yoğun – hibrit sistemler, gelişmiş inline bypass çözümler sunar. Niagara’nın benzersiz ve modüler dizaynları, inovatif yaklaşımı ile geliştirilen ileri teknolojileri Network Visibility çözümleri, müşteri gereksinimlerine özel şekillenen kaliteli ve özel ürünleri ile sektöre liderlik ediyor.

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup