Infoblox – Vendor

infoblox

Infoblox (NYSE:BLOX) Alan Adı Sistemi altyapısını koruyan (DNS), bulut yüklemelerini otomatize eden, dünya çapında kurumsal ağların ve servis sağlayıcı ağlarının güvenilirliğini artıran kritik ağ servisleri sağlamaktadır. DDI olarak bilinen DNS, DHCP ve IP adres yönetimi kategorisinde endüstri lideri olarak Infoblox, riskleri ve ağ karmaşıklığını azaltır.

Çözümlerimiz ağ-kontrol fonksiyonlarını otomatize ederek giderleri azaltır ve çalışma zamanını maksimuma çıkarır ve giderek artmakta olan malware ve  distributed-denial-of-service DDoS saldırılarına karşı koruma sağlar. Keşif, yapılandırma, ve uyumluluktan DNS, DHCP ve IP adres yönetimine kadar, teknolojimiz bu karmaşık süreci otomoztize eder ve basitleştirir. Patentli teknolojimiz olan Infoblox Grid™ yüksek erişebilirlik sağlar ve gerçek zamanlı ve geçmişe dönük raporlama yapılabilen yetkili bir ağ veritabanı sunar. Ve amaca dönük geliştirilmiş DNS güvenlik çözümlerimiz mevcut her hangi diğer bir üründen daha geniş çaplı olarak tehditlere karşı koruma sağlar.

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup