Disk & Device Erasure

blancco

Blancco File

Blancco File aktif PC’lerde güvenli, seçici veri silme sağlar. Çözümlerinin tam takım kullanıcıların kolayca yönetmek ve tam uyum ve gelişmiş güvenliğini sağlamak için veri silme rutinleri otomatikleştirmek olanağı sunmak için tasarlanmıştır. Otomatik hedeflenmiş silme ve parçalama hassas verilerin sızmasını önler. Dosyaları ve klasörleri güvenli silmek için kuralları ve otomatik rutinleri uygulayarak  iç ve dış politika tabanlı zamanlamayı kullanın. Canlı ortamda silme, silme sırasında sistem arızası gereksinimini ortadan kaldırır.

 

 

Blancco LUN

Blancco LUN her türlü aktif barındırma ortamlarının genelinde nihai tüketiciye güvenli silmeyi sağlar. Bu çözüm, LUNlar gibi, Fiziksel ve sanal makineleri bağlanabilir aktif depolama ortamlarında, eşzamanlı olarak birden fazla birimin silinmesini ve parçalamasına imkan sağliyor. Nihai müşteriler, işletim sisteminden veya üretici firmadan bağımsız olarak hemen SAN’ları yeniden kullanarak veya iade ederek kaynak tasarrufu yaparlar.Hiçbir kesinti gereksizin, verimlilik son müşterilerin otomatik güvenlik rutinleri entegrasyon yoluyla takviye edilebilir. Sabit disklerin değiştirmek ya da yok etmek veya ve aktif depolama ortamlarını yeniden yapılandırılması ile karşılaştırıldığında, müşteriler önemli bir zaman ve işgücü tasarrufu yaparlar.

 

 

Blancco Virtual

Sanal blancco bir sanal makine silindiğinde müşterilere geri dönülmez bir şekilde müşterilerinin verilerini yok etmelerini sağlar. Bu çözüm, talep üzerine, VMware vCenter Server ve vCloud Director ile tam entegrasyon ile, Microsoft Hyper-V veya herhangi bir harici portalı ile entegrasyon ile, güvenli bir şekilde, el ile sanal makineleri silebilir.Veri güvenliği ve ‘ unutulma hakkı ‘ gibi en iyi uygulamalara öncelik veren müşterileri, % 100 güvenli silme ile veri sızıntılara karşı koruyarak, çekip ve koruyabilir. Hem iç hem de dıştan güvenli veri silmenin en iyi uygulamalarını yükseltebilir.

 

 

Blancco Mobile

Bugünün dünyasında hassas kişisel ve şirket verileri tutan yüzlerce milyon mobil cihazlar var. Şirketinizin akıllı telefon ya da tableti kendi kişisel metinler, fotoğraflar ve videolarla yanı sıra hassas şirket verileri içerir.Cihazınızın ömrünün sonunda, biz güvenli ve verimli bir şekilde her cihaz silerek verilerinizi ve hem de işinizin bütünlüğünü korunmasına yardımcı oluruz. Blancco 5 Mobile, mobil cihazlarınızın güvenli bir şekilde imha, yeniden kullanılmasını veya yeniden satışını kolaylaştırabilir. Eş zamanlı olarak yüksek hızda 50 cihaza kadar tek seferde silmekle, Organizasyonunuza maliyeti tasarruflu ve süreci verimli olmakla yardımcı olur. Ek olarak, herhangi bir sorun giderme sistemine gönderdiğiniz sorularınız için, kullanıcı kılavuzu pek kapsar olamadığı halde, bizim global destek ekibi size rehberlik edecektir.

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup