Disaster Recovery Infrastructure

veritas

Veritas Infoscale

Birinci sınıf devamlılık birinci sınıf depolama yönetimi ile buluşuyor

Infoscale Enterprise, BT ekiplerinizin çok daha sağlam operasyonlar yürütmesine ve uygulamalarınız ile verilerinizin fiziksel ve sanal ortamlarınızda daha güvende olmasına yardım eder.
Veri merkezleri arasındaki kritik uygulamalarınız için üst seviyede esneklik ve yazılım temelli depolama özellikleri ile gelen Infoscale Enterprise, BT operasyonlarınızın en üst seviyede yapılmasını sağlar.

 

simplivity-lg-largeEdit

Simplivity Omnistack

SimpliVity’nin misyonu BT’yi basitleştirmektir. Entegre OmniStack çözümlü Cisco UCS C240 M4, hipervizör altındaki tüm BT altyapısını 2U boyutundaki Cisco Unified Compute System sunucularda toplar.

SimpliVity çözümü 8-44 cpu çekirdekli veri merkezi çözümleri ile hipervizör, işlem gücü, depolama, network switch, yedekleme, replikasyon, bulut depolama, SSD önbellek, WAN optimizasyonu, gerçek zamanlı tekilleştirme ve daha fazlasını sunar.

OmniStack ile entegre Cisco UCS C240 M4 serisi rack sunucular SPOF olmadan HA çözümleri olarak sunulmaktadır.

OmniStack çözümleri çok çeşitli iş yükleri ile başa çıkmak ve sunucu ve ağ kaynaklarının kurulum ve yönetimini radikal şekilde basitleştirmek üzere tasarlanmışıtr.

 

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup