DDoS Protection

img

Akamai Prolexic

Kurumlar, giderek müşterileri, çalışanları ve iş ortakları ile sayısızca web ve IP tabanlı uygulamalar üzerinden etkileşime geçmeye başlamışlardır. Bu uygulamalardaki aksaklıklar temel işleyişte ciddi etkiler yaratabileceğinden saldırganlar için en cazip hedefler haline gelmektedir.

Acil durum planlaması ya da saldırıyı yavaşlatacak önlemler olsun ya da olmasın, kurumlar sınırsız çeşitleri DDoS saldırılarına karşı çalışanlarının verimliliğini devam ettirebilmek ve alt yapılarını koruyabilmek adına hızlı, basit ve efektif bir korumaya ihtiyaçları vardır.

A10

A10 Thunder

A10 Networks® Thunder® ADC yüksek performans, gelecek nesil *uygulama iletim yöneticisi* ürün ailesi kurumların uygulamalarının yüksek oranda erişilebilir, hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır.

Ödüllü ADC ürün ailemiz üyesi Thunder ADC tek bir cihaz ile 220 Gbps’e veya cihaz kümesi ile 1.7 Tbps’e kadar çıktıyı sunabilmektedir.

A10 Thunder ADC ürün ailesi yüksek performans ve adanmış, barındırma ya da bulut veri merkezi gibi birbirinden farklı konumlandırma seçeneği için Symmetric Scalable Multi-Core Processing (SSMP) yazılım mimarimiz kullanılarak A10’nun Advanced Core Operating System (ACOS®) platformu üzerinde geliştirilmiştir.

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup