Citrix – Vendor

citrix-logo-250x250

Citrix in kurulumundaki temel prensip: Herhangi bir yerde. Herhangi bir zamanda. Herhangi bir aygıt veya network’te uygulamaları ve bilgileri daha güvenli ve daha kolay erişebilir hale getirmektir. Bu işe 30 yıl önce uzaktan erişim sistemi ile adım attik. Ve bir daha da arkamıza bakmadık. Her zaman teknolojinin en harika özgürleştirme aracı olduğuna inandık. Organizasyonları özgürleştirmek de üretim ve buluş konusunda sınırları zorlamamıza yol açtık.

İnsanlara herhangi bir yerde herhangi zamanda çalışma fırsatını vererek sistemlerin her zaman ulaşılabilir ve güvenli olmasını sağlayan bilgi teknolojileri yarattık. Bu yüzden, biz Citrix olarak dünya üzerindeki her insanın, her organizasyonun ve her şeyin birbiriyle bağlantılı olmasına destek olmayı amaçladık.

Bütün işlerin dijital olduğu bir alanda organizasyoların yeni iş modelleri keşfetmek, günlük hayatı ve çalışma şartlarını yeniden tasarlamak için bulut, mobil ve data arşivi kullanmasını hedefledik.
Öyle bir dünya ki müşterilerimizin hayal edilemezi mümkün kılabildiği yer.

 

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup