Blancco – Vendor

blancco

Müşterilerimizin bilgi teknolojileri araçlarını kanıtlanmış ve sertifikalanmış programlarla test etmesi, kabullenmesi, tamir etmesi ve yeniden yapılandırmasına yardım ettik.
Müşteri ağımız donanım üreticileri, mobil ağ operatorleri,  perakendeciler, finansal kuruluşlar, sağlık hizmeti veren kurumlar ve devlete bağlı uluslararası organizasyonlardan oluşmaktadır.
Şirketin ana merkezi Alpharetta, GA, ABD, bulunmakla birlikte müşterilerimize bağlı olarak bütün dünya  üzerine dağıtılmış  çalışanlara sahibiz

Blanco teknoloji grubuna bağı olan Blancco data silme işinde dünya standartını belirlemektedir. Binlerce organizasyona çok zarar yaratabilecek güvenlik açıklarıyla baş edebilmeleri için önlemler sağlamanın yanı sıra regulasyonlarla uyumlu denetleme yapıyoruz.
Blanco Teknoloji grubunun bir  bölümü olan Xcaliber Teknolojileri küresel bir mobil aygıt yaratıcısı. Smartchk ise akıllı telefon ve tabletler için istikrarlı, düzgün, ölçülebilir bir çok farklı çözüm üretebilmeye imkan sağıyor.

 

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup