A10 – Vendor

A10

A10 Networks, kuruluşundan itibaren uygulamaların hizmet vermesi ve ortaya konma yollarının sürekli olarak geliştiğinin farkındadır ve bu bakış açısı değişmez bir esneklik, kıvraklık ve güvenlik gerektirmektedir. Bu gereklilikler; yazılım tanımlı, açık kaynak, bulut ve diğer ağ taleplerinin nasıl karşılanacağı düşünüldüğünde daha da önem taşımaktadır.

A10 Networks ürün portföyünü basit mimarili fakat yüksek verimli ve güçlü bir platforma genişletmiştir. ACOS – the Advanced Core Operating System olarak adlandırılan sistem, gelecekte karşısına çıkabilecek teknolojilerden ve tehlikelerden etkilenmeyecek yapısını; yeni IT paradigmaları ortaya çıktıkça uygulamalarının koruması için gereken esnek ve verimliliği sağlayarak kanıtlamıştır. A10’un açık UPA’sı sayesinde, ürünlerimiz her türlü standart-bazlı altyapı ile çalışabilmektedir. ACOS sizin A10’un ürün portföyüne yaptığınız uzun süreli yatırımı stabilize eden, uygulama-merkezli bir platformdur; ister buluta taşıyıp taşımamayı düşünüyor olun, ister geçiş sürecinde olun isterse veri hali hazırda geçmiş olsun.

 

 

Haftalık Siber Güvenlik Bültenimize Abone Olun!
İstemiyorum, teşekkürler.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup